Přednášková činnost pro školy a školky

Včelaření se věnujeme více jak deset let a dokončili jsme studium na SOUV Nasavrky – obor včelař.

V nabídce máme krátké i delší bloky pro děti z mateřský škol, žáky základních škol a studenty středních škol, laickou veřejnost a také kurzy pro začínající včelaře.
Výukový program může být přímo ve škole nebo na naší včelnici. K povídání o včelách, životě v úle, o včelích produktech, apiterapii nebo první pomoci přivážíme do škol živé včely v proskleném pozorovacím úlu a spoustu včelařského vybavení. Nechybí ani oblíbená ochutnávka medu.
Máme také vypracované výukové materiály a k projektovým dnům závěrečné testy.

Tyto přednášky můžeme doplnit v jarním až podzimním období návštěvou na naší včelnici, kde nabízíme včelí stezku s ukázkou různých druhů úlů, nahlédnutí do úlů a další praktické ukázky spojené se včelařením jako je vytáčení medu, výroba svíček, pobyt v apidomku, atd.
Pro menší děti můžeme připravit hledání pokladu a soutěže se včelařskou tématikou. K dispozici jsou připraveny jak venkovní, tak vnitřní prostory - při nepřízni počasí.
Děti mohou pod dozorem využít malý rybník s lanovkou – zipline, loďku, trampolínu, houpačky a pískoviště.
Návštěvu u nás si můžete užít i formou celodenního výletu. Po domluvě jsem schopni zajistit i lehký oběd nebo malé občerstvení.

Pokud by Vás zajímalo více, můžete nahlédnout na náš FB profil - Rodinné Včelařství Roztočilovi, máme tam na ukázky a  fotky z několika akcí.
Rádi vaše dotazy zodpovíme po telefonu nebo při osobním setkání.

Kontaktní Formulář

Kontaktní údaje

Telefon : +420 607 005 198

Mail : info@spaninavcelach.cz

Addresa : Hostim 94, 67 154 Hostim