apidomek spaní na včelách

V Česku se pomalu vžívá název APIDOMEK pro včelín, který má v blízkosti nebo přímo nad úly možnost ležení, které umožňuje být bezpečně včelám nablízku.

Vnímat jejich bzukot a vibrace při činnosti v úlu, které blahodárně působí na civilizační nemoci. Kolem včelích úlů se vytváří speciální biopole a infračervené teplo, které působí blahodárně na lidský organismus.
Působení včelího biomagnetického pole zlepšuje fungování orgánů, ulevuje od bolesti, snižuje krevní tlak a posiluje imunitu.

Spánek nad úly obnovuje sílu a psychickou pohodu. Po spánku nad včelami se budete cítit velmi odpočatí a svěží. Uvádí se, že čtyřhodinový spánek vydá za osmihodinový.

Apidomek je také prosycen ionizovaným včelím vzduchem vonícím medem, voskem a propolisem, jehož dýchání má kladný účinek na dýchací systém. Významně zmírňuje projevy pylových alergií, bronchitid, astmatu, chronických zánětů plic a náchylnosti k infekcím.

Pobyt v blízkosti včel prospívá nejen dospělým a seniorům, ale především dětem. Hyperaktivní děti uklidňuje a působí preventivně na široké spektrum nemocí.

  • úlový vzduch

  • včelí biopole

  • infračervené světlo

  • mikrovibrace včel

V našem APIDOMKU nepoužíváme klasické matrace, ale tradiční japonský futon. Futon je vyroben pouze z přírodních materiálů s náplní lněného semínka.
Lněné semínko je známo svými léčivými účinky, které se velice kladně projevují i ve zpracované přízi ze lnu.

Při spánku na této matraci tak budete mít přírodu stále nablízku. Len je velice prodyšný materiál, který Vás ochrání před roztoči. Jeho pevnost a tvrdost může mít blahodárné účinky na Vaše bolavá záda.

Hodina / osoba
300,- Kč
Hodina / 2 osoby
500- Kč
Noc / osoba
1.250,-Kč
Noc / 2 osoby
2.200,- Kč

APIDOMEK fotogalerie