KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme společně vybudovat něco skvělého!

Nosíte v hlavě  nějakou myšlenku, nebo nezrealizovaný nápad?
Nemusít to být jen o včelách a pro včely,  zavolejte nám,  nebo se raději rovnou zastavte.
Vaše dotazy rádi zodpovíme, snažíme se odpovědět na všechny dotazy do 24 hodin.

Kontaktní údaje

Telefon : +420 607 005 189

Mail : info@spaninavcelach.cz

Addresa : Hostim 94, 67 154 Hostim

Kontaktní Formulář

KUDY K NÁM

v dnešní době navigací je to snad zbytečné, ale zde je pár našich postřehů co se mohou cestou hodit

od Brna  se k nám nejlépe dostanete po kousku dálnice až  k Miroslavi (poslední levné tankování u benzinky AVIA), zde máte možnost odbočit a jet přes Miroslav dále na Hostěradice, my však raději pokračujeme dál na Znojmo a odbočíme až další odbočku na Hostěradice. V Chlupicích trošku špatná silnice, ale snad ji časem opraví.  Dále pak následují Skalice, Višňové a to už pojedete určitě sami a budete se kochat krásnou krajinou. Následují další malé dědinky, poslední je  Rozkoš, zbývá už jen projet přes začarovaný les až do Hostimi. Na první křižovatce se dáte doleva a na konci vesnice u autobusové zastávky je to poslední dům vlevo.

od Prahy se jede po dálnici až na odbočku Jihlava/Znojmo, dále přes Jihlavu se držíte směru na Znojmo. Po dlouhé cestě se dá dobře najíst v Dlouhé Brtnici takový žlutý dům hned u silnice - restaurace a penzion Rafael. Pokud to minete, máte ještě šanci o pár kilometrů dál na kruhovém objezdu první odbočkou navštívit zvěřinové klobásky, kolena a jiné masité dobroty = jinak samozřejmě pokračujete na kruhovém objezdu dál směr Znojmo.
Cesta je rovná a svádí k rychlé jízdě = pozor na škodovky s radarem. Takže furt rovno až bude odbočka Hostim vlevo. Až uvidíte ceduli Hostim, uvidíte i nás, jsme ten první dům se včelami.

PS: ikdyž Waze a jiné googlovské mapy už znají náš Bezdíkov, je to jen přezdívka

Jak vznikla přezdívka bezdikov
PES
Pes 222